Siodło Wintec 2000 Zobacz większe

Siodło Wintec 2000

Siodło zostało wykonane z materiału Wintec Pro, odpornego na uszkodzenia, doskonale nadaje się do skoków, krosu i ujeżdżenia. Siodło jest pokryte antypoślizgowym, dobrze prezentującym się materiałem Wintec Pro. Jest wodoodporne i łatwe w pielęgnacji. Siodła firmy Wintec świetnie nadają się dla wymagających jeźdźców, którzy cenią komfort jazdy i niezawodność w każdych warunkach atmosferycznych. 

Więcej szczegółów

2 900,00 zł brutto

Przedstawiamy Państwu wszechstronne siodło z serii Wintec 2000 producenta Wintec. Jest to produkt o dobrej jakości i doskonałej trwałości. Siodło zostało wykonane z materiału Wintec Pro, odpornego na uszkodzenia, dlatego doskonale nadaje się do skoków, krosu i ujeżdżenia. W skład siodła wchodzi oryginalny czarny łęk o wielkości 30 cali, który można wymieniać (wymienny łęk Easy Change Gullet System).

Siodło jest pokryte antypoślizgowym, dobrze prezentującym się materiałem Wintec Pro. Produkt ten to tradycyjny wygląd i nowoczesne rozwiązania w jednym. Ponadto posiada system Flexi Blocks czyli wymienne i regulowane klocki na rzep. Jest wodoodporne i łatwe w pielęgnacji. Dodatkowo oferujemy dożywotnią gwarancję na terlicę. Siodła firmy Wintec świetnie nadają się dla wymagających jeźdźców, którzy cenią komfort jazdy i niezawodność w każdych warunkach atmosferycznych. Jest bowiem wykonane z materiałów, które nie wymagają konserwacji, a przy tym są lżejsze od siodeł skórzanych.

Pianka Super Soft Enduro wypełnia siedzisko i poduszki kolanowe. Siodło zamszowe, antypoślizgowe. Dostępne w rozmiarach 15'' – 18'', w dwóch kolorach do wyboru.

UWAGA! Przy zamówieniu siodła wymagamy przedpłaty o wysokości 50% całej kwoty.

MATERIAŁ: materiał Wintec Pro (lekki i nie wymagający konserwacji), zamsz, pianka Super Soft Enduro

ROZMIARY: 15'' – 18''

KOLORY: czarny lub brązowy

GWARANCJA: dożywotnia gwarancja na terlicę

ZALETY:

- przystępna cena

- doskonała absorpcja wstrząsów

- dobry kontakt między koniem i jeźdźcem dzięki terlicy

- lekkie

- sprawdzone w różnych warunkach pogodowych

Napisz opinię

Powiązane produkty