Skarpety myśliwskie COMODO GRUBE Zobacz większe

Skarpety myśliwskie COMODO GRUBE

Skarpety wykonane z najwyższej jakości wełny z australijskich owiec - MERYNOSÓW, zapewnia idealną izolację termiczną, chroniąc stopy przede wszystkim przed zimnem, ale również przed nadmiernym przegrzaniem. Dodanie do wełny akrylu (w tych skarpetach zwiększa trwałość i wytrzymałość włókna)

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Skarpety Comodo z linii DEER JAGER to specjalistyczne skarpety wykonane w kolorystyce militarnej ciemnozielonej. Przeznaczone dla myśliwych, żołnierzy, pracowników służb mundurowych, miłośników survivalu i wędrówek w utrudnionych warunkach pogodowych.

Linia DEER JAGER została zaprojektowana aby spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.

HEAVY WEIGHT skarpety myśliwskie ciężkiej wagi przeznaczone na sezon zimowy.

Skarpety wykonane z najwyższej jakości wełny z australijskich owiec - MERYNOSÓW, zapewnia idealną izolację termiczną, chroniąc stopy przede wszystkim przed zimnem, ale również przed nadmiernym przegrzaniem. Dodanie do wełny akrylu (w tych skarpetach zwiększa trwałość i wytrzymałość włókna )

Skarpety termoaktywne w całej swojej konstrukcji posiadają wielowarstwowe wzmocnienia frotte, w miejscach narażonych na przecieranie strefy frotte są jeszcze dodatkowo wzmacniane aby zwiększyć wytrzymałość na przetarcia , górna cześć skarpety wyposażona jest w system wentylacji zwiększający oddychalność stopy.

Główne zalety:

 • doskonała kontrola wewnętrznej wilgotności
 • doskonała izolacja termiczna
 • doskonałą odporność na ścieranie i pilling
 • krótki czas suszenia
 • elastyczny ściągacz w śródstopiu sprawia że skarpety utrzymują się zawsze w tej samej pozycji
 • elastyczny ściągacz w górnej części skarpety utrzymuje skarpetę na miejscu
 • dodatkowe wzmocnienia potrójnie wzmacniane frotte zapewniają trwałość i wytrzymałość
 • Merino Wool – naturalna wełna o najwyższej jakości, pozyskiwana z owiec rasy Merino. Przędza z merynosów charakteryzuje się wyjątkową miękkością, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom komfortu.

  Funkcje: Wełna Merino zapewnia świetną izolację termiczną; w upalne lato ochładza skórę, a podczas mroźnych zim ogrzewa ją. A dzieje się tak dzięki temu, że w strukturze włókna wełnianego zatrzymuje się dużo powietrza. Bez względu na rodzaj wykonywanej aktywności fizycznej wełna izoluje i reguluje temperaturę. Pozwala zachować ciepło podczas mrozu i chłód podczas upału, a jednocześnie usuwa wilgoć, pozostawiając skórę suchą na dłużej.

  Korzyści: Wełna Merino doskonale separuje wilgoć od skóry – jej higroskopijność jest najwyższa spośród wszystkich włókien. Bardzo popularna do produkcji skarpetek i odzieży outdoorowej jako, że znana jest z wysokiej jakości i wytrzymałości. Dzięki samooczyszczającym się łuskom znajdującym się na powierzchni włókien – wełna z merynosów w znacznym stopniu redukuje nieprzyjemny zapach, który powstaje w wyniku osadzania się potu. W dodatku utrzymuje środowisko wrogie bakteriom. Stąd ceniona jest również w produkcji odzieży dziecięcej. Ponadto, wełna z merynosów charakteryzuje się bardzo dużą miękkością i puszystością, a jej włókna są niezwykle cienkie i sprężyste.

  Skład

  40% Wełna merynosowa 35% Akryl 15% Poliamide 5% Polipropylen 5% Elastan

Napisz opinię

Powiązane produkty