Odżywka do sierści, grzywy i ogona Leovet Mähnenstriegel Brillant 750 ml Zobacz większe

Odżywka do sierści, grzywy i ogona Leovet Mähnenstriegel Brillant 750 ml

Leovet Mähnenstriegel Brillant- Odżywka do sierści, grzywy i ogona - brylantowy połysk. Ułatwia pielęgnację długich włosów które pozwalają się łatwo rozczesywać, są obfite, pozostają zdrowe i utrzymują jedwabisty połysk. Składniki preparatu pokrywają cieniutką warstwą pojedyncze włosy ogona lub grzywy. Każdy włos jest zabezpieczony przed działaniem kurzu i zlepianiem.

Termin ważności lipiec 2020.

Więcej szczegółów

53,00 zł brutto

10 dni

Leovet Mähnenstriegel Brillant- Odżywka do sierści, grzywy i ogona - 

brylantowy połysk 750ml
Ułatwia pielęgnację długich włosów które pozwalają się łatwo rozczesywać, są obfite, pozostają zdrowe i utrzymują jedwabisty połysk. Składniki preparatu pokrywają cieniutką warstwą pojedyncze włosy ogona lub grzywy. Każdy włos jest zabezpieczony przed działaniem kurzu i zlepianiem. Preparat uniemożliwia skręcanie się włosa i powstawanie kołtunów zapobiega wysychaniu włosów, dzięki powtórnemu natłuszczeniu. Po użyciu Leovet mähnenstrigel włosy pozwalają się łatwo rozczesywać, są obfite, pozostają zdrowe i utrzymują jedwabisty połysk.
Stosowanie: Preparat nałożyć na włosy i wyczesać aż do rozprowadzenia na całej długości włosów, zaczekać do wyschnięcia a następnie krótko szczotkować aż do uzyskania połysku. Preparat utrzymuje działanie przez kilka dni.
Skład: Emulsja silikonowa.
Opakowanie: flakon polietylenowy z dozownikiem pojemność 750 ml
Termin ważności lipiec 2020.

Napisz opinię

Powiązane produkty