Wcierka rozgrzewająca Radital 0.5l Zobacz większe

Wcierka rozgrzewająca Radital 0.5l

WCIERKA ROZGRZEWAJĄCA DLA KONI - LINIMENT

Radital-znana, doskonałej jakości szwedzka wcierka rozgrzewająca stawy, mięśnie i ścięgna. Bardzo efektywna dla koni w treningu i w odpoczynku. Używana gdy efekty ciepła są wymagane np.przed lub po wysiłku oraz przy chwilowym nadwyrężeniu mięśni. Poprawia ukrwienie i likwiduje wszelkie bóle. Zawartość: menthol, comphor, eucalyptus, etanol, aq.purif.

Więcej szczegółów

70,00 zł brutto

3 dni

WCIERKA ROZGRZEWAJĄCA DLA KONI

Radital-znana szwedzka wcierka rozgrzewająca stawy, mięśnie i ścięgna. Bardzo efektywna dla koni w treningu i w odpoczynku. Używana gdy efekty ciepła są wymagane np. przed lub po wysiłku oraz przy chwilowym nadwyrężeniu mięśni. Poprawia ukrwienie i likwiduje wszelkie bóle. Zwilżać sierść w obolałym miejscu i masować do wchłonięcia i zabandażować. Poj. 500 ml. Zawartość: menthol, comphor, eucalyptus, etanol, aq.purif.

Wcierka rozgrzewająca dla koni - liniment. Powoduje miejscowe zwiększenie ukrwienia. Przynosi ulgę podczas bólu. Doskonała w przypadku przemęczenia stawów mięśni oraz ścięgien. Ten płyn rozgrzewający jest jednym z najlepszych środków tego typu. Znakomicie dociera do skóry nawet przez najgęstszą sierść.

Oceń 
2017-04-02

Nie tylko dla konia.

Dla ludzi jest bardzo dobra. Np. Na bóle mięśni i stawów.

Oceń 
2016-10-13

Wcierka rozgrzewająca

Najlepsza wcierka w płynie. Używam jej od wielu lat.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Powiązane produkty