Hippika Wcierka rozgrzewająca 1000ml Zobacz większe

Hippika Wcierka rozgrzewająca 1000ml

WCIERKA ROZGRZEWAJĄCA DLA KONI jest preparatem do zewnętrznego stosowania. Zadaniem WCIERKI jest rozgrzanie mięśni w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych w tkankach. Ma ona działać kojąco, eliminować zmęczenie i przynosić ulgę zwierzęciu.

Więcej szczegółów

62,00 zł brutto

WCIERKA ROZGRZEWAJACA DLA KONI

MASSAGE LINIMENT

WCIERKA ROZGRZEWAJĄCA DLA KONI jest preparatem do zewnętrznego stosowania. Zadaniem WCIERKI jest rozgrzanie mięśni w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych w tkankach. Ma ona działać kojąco, eliminować zmęczenie i przynosić ulgę zwierzęciu. Stosuje się ją również do łagodzenia objawów zapalenia o charakterze niebakteryjnym, likwidowania obrzęków w obrębie mięśni, stawów i ścięgien.

WCIERKA pobudza miejscowe ukrwienie, zwiększa odżywienie lokalne tkanki a pobudzając odruch włókienkowy zwiększa również przepływ krwi w narządach głębiej leżących. Po zastosowaniu miejscowym, działa drażniąco a wtarta w skórę wywołuje przekrwienie i uczucie ciepła. Preparat wcierać głęboko w sierść, tak aby zapewnić jak najlepszy kontakt środka ze skórą. Jeśli to możliwe zabandażować.

WCIERKĄ ROZGRZEWAJĄCA DLA KONI dostępna jest w opakowaniach po 250 i 1000 ml.

Oceń 
2017-03-19

Bardzo dobra wcierka

polecam jeszcze Radital: http://horsepol.pl/preparaty-rozgrzewajace-i-chlodzace/303-wcierka-rozgrzewajaca-radital-05l.html

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Powiązane produkty