Płyn C&D&M Belvoir Step 2 Zobacz większe

Płyn C&D&M Belvoir Step 2

Najlepiej sprzedająca się odżywka do wyrobów skórzanych na rynku Brytyjskim Step "2". Zmiękcza, chroni i nabłyszcza skórę. Wysokiej jakości mydło wyprodukowane z olejków roślinnych. Zawiera olejek kokosowy oraz glicerynę, przeznaczone do regularnego stosowania. Używać jako drugi preparat, po uprzednim zastosowaniu BELVOIR Spray do czyszczenia skóry Step "1".

Więcej szczegółów

60,00 zł brutto

7 dni

Najlepiej sprzedająca się odżywka do wyrobów skórzanych na rynku Brytyjskim Step "2". Zmiękcza, chroni i nabłyszcza skórę.

Wysokiej jakości mydło wyprodukowane z olejków roślinnych. Zawiera olejek kokosowy oraz glicerynę, przeznaczone do regularnego stosowania. Używać jako drugi preparat, po uprzednim zastosowaniu BELVOIR Spray do czyszczenia skóry Step "1".
SPOSóB UŻYCIA: Spryskać równomiernie czystą skórzaną powierzchnię i delikatnie wmasować gąbką lub ściereczką. Po wyschnięciu polerować, używając czystej, delikatnej ściereczki. Nie stosować na nieoczyszczoną powierzchnię oraz do wyrobów z nubuku i zamszu. Stosując preparat po raz pierwszy, zaleca się wypróbować go najpierw na małej powierzchni. Rezultaty są widoczne natychmiast. Jedno pół litrowe opakowanie starcza na 3 miesiące, w zależności od częstotliwości stosowania.
GŁóWNE SKŁADNIKI: Gliceryna – wypełnia i uszczelnia wszystkie ubytki w skórze, tworzy barierę ochronną przeciwko soli, brudowi, tłuszczowi i wodzie. Olejek kokosowy.

Napisz opinię

Powiązane produkty