Olej C&D&M VANNER&PREST NEATSFOOT 0.5l Zobacz większe

Olej C&D&M VANNER&PREST NEATSFOOT 0.5l

Olej odżywczy z przeznaczeniem do skóry nowej i sztywnej oraz odświeżający skórę starą. Idealnie zmiękcza nowe wyroby skórzane. Bogata mieszanina zawierająca specjalny olej, który nie powoduje pękania i butwienia szwów. Głęboko przenikający, idealny do skóry starej oraz używanej podczas deszczu. Olej do codziennego stosowania na produkty skórzane. Zapobiega wysychaniu oraz pękaniu skóry.

Więcej szczegółów

40,00 zł brutto

1-2 dni

Olej odżywczy z przeznaczeniem do skóry nowej i sztywnej oraz odświeżający skórę starą.

Idealnie zmiękcza nowe wyroby skórzane.

Bogata mieszanina zawierająca specjalny olej, który nie powoduje pękania i butwienia szwów. Głęboko przenikający, idealny do skóry starej oraz używanej podczas deszczu. Olej do codziennego stosowania na produkty skórzane. Zapobiega wysychaniu oraz pękaniu skóry.

SPOSóB UŻYCIA: Upewnić się, że skóra jest oczyszczona, następnie nałożyć niewielką warstwę oleju na wierzchnia warstwę skóry. Pozostawić do wchłonięcia. W razie konieczności nałożyć także niewielką ilość oleju na spodnią powierzchnię. Nałożyć drugą warstwę jeśli skóra nadal pozostaje sztywna, uważając by nie przeoliwić skóry. Nie stosować na nubuk, skórę nieoczyszczoną, anilinę i zamsz. Przed użyciem wypróbuj najpierw na małej powierzchni.

Opakowanie 500ml starcza na ok 6 miesięcy.

GŁóWNE SKŁADNIKI: Olej neastfoot, Olejki mineralne

Napisz opinię

Powiązane produkty