Olej C&D&M VANNER&PREST NEATSFOOT 0.5l Zobacz większe

Olej C&D&M VANNER&PREST NEATSFOOT 0.5l

Olej odżywczy z przeznaczeniem do skóry nowej i sztywnej oraz odświeżający skórę starą. Idealnie zmiękcza nowe wyroby skórzane. Bogata mieszanina zawierająca specjalny olej, który nie powoduje pękania i butwienia szwów. Głęboko przenikający, idealny do skóry starej oraz używanej podczas deszczu. Olej do codziennego stosowania na produkty skórzane. Zapobiega wysychaniu oraz pękaniu skóry.

Więcej szczegółów

42,00 zł brutto

14 dni

Olej odżywczy z przeznaczeniem do skóry nowej i sztywnej oraz odświeżający skórę starą.

Idealnie zmiękcza nowe wyroby skórzane.

Bogata mieszanina zawierająca specjalny olej, który nie powoduje pękania i butwienia szwów. Głęboko przenikający, idealny do skóry starej oraz używanej podczas deszczu. Olej do codziennego stosowania na produkty skórzane. Zapobiega wysychaniu oraz pękaniu skóry.

SPOSóB UŻYCIA: Upewnić się, że skóra jest oczyszczona, następnie nałożyć niewielką warstwę oleju na wierzchnia warstwę skóry. Pozostawić do wchłonięcia. W razie konieczności nałożyć także niewielką ilość oleju na spodnią powierzchnię. Nałożyć drugą warstwę jeśli skóra nadal pozostaje sztywna, uważając by nie przeoliwić skóry. Nie stosować na nubuk, skórę nieoczyszczoną, anilinę i zamsz. Przed użyciem wypróbuj najpierw na małej powierzchni.

Opakowanie 500ml starcza na ok 6 miesięcy.

GŁóWNE SKŁADNIKI: Olej neastfoot, Olejki mineralne

Napisz opinię

Powiązane produkty