Olej C&D&M CARRS 300ml Zobacz większe

Olej C&D&M CARRS 300ml

Preparat przeznaczony do pielęgnacji siodeł, uprzęży oraz skórzanych butów. Odżywia i zmiękcza. Regularnie stosowany chroni przed pękaniem, narastaniem grzybów. Sprawia, że skóra staje się odporna na wodę. Nie stosować na skórę nieoczyszczoną, anilinę, nubuk oraz zamsz. GŁóWNE SKŁADNIKI: olejki mineralne, nieprzepuszczająca wody żywica.

Więcej szczegółów

50,00 zł brutto

14 dni

Carr & Day & Martin Olej intensywnie nawilżający i odżywiający wyroby skórzane. Puszka 300 ml.

OPIS:

Preparat przeznaczony do pielęgnacji siodeł, uprzęży oraz skórzanych butów. Odżywia i zmiękcza. Regularnie stosowany chroni przed pękaniem, narastaniem grzybów. Sprawia, że skóra staje się odporna na wodę. Nie stosować na skórę nieoczyszczoną, anilinę, nubuk oraz zamsz.

SPOSóB UŻYCIA:

Stosować tylko na suchą i czystą skórę. Nałożyć cienką warstwę oleju i pozostawić go na 24h by pozwolić mu przeniknąć do środka. Jeśli istnieje taka konieczność, nałożyć niewielką warstwę oleju na spodnią stronę skóry. Dla uzyskania lepszego efektu, można go użyć ponownie uważając by skóry nie przeoliwić. Przed użyciem przetestować działanie na małej powierzchni. Rezultaty są widoczne natychmiast.

GŁóWNE SKŁADNIKI:

Olejki mineralne.

Nieprzepuszczająca wody żywica.

Carr & Day & Martin jest to brytyjska marka, słynąca z doskonałej jakości. Firma Carr & Day & Martin posiada certyfikat od Królowej Elżbiety II i dostarcza preparaty do królewskich stajni.

Napisz opinię

Powiązane produkty