C&D&M DAILY HOOF BARRIER Preparat ochronny do kopyt 500 ml Zobacz większe

C&D&M DAILY HOOF BARRIER Preparat ochronny do kopyt 500 ml

Wzmacnia i wspomaga strukturę kopyt, poprawiając ich stan. Zaawansowana formuła tworzy barierę ochronną przed nadmierną absorpcją wody. Wodoodporna bariera, pozwala na swobodne oddychanie i wydalanie wilgoci. Zawiera antybakteryjne składniki, które chronią przed infekcjami i bakteriami. Przeznaczony do miękkich, kruchych kopyt, doskonały do codziennego użytku szczególnie w deszczowe dni. 

Więcej szczegółów

94,00 zł brutto

7 dni

Wzmacnia i wspomaga strukturę kopyt, poprawiając ich stan.

Zaawansowana formuła tworzy barierę ochronną przed nadmierną absorpcją wody. Wodoodporna bariera, pozwala na swobodne oddychanie i wydalanie wilgoci. Zawiera antybakteryjne składniki, które chronią przed infekcjami i bakteriami. Przeznaczony do miękkich bądź kruchych kopyt, doskonały do codziennego użytku szczególnie w wilgotne i deszczowe dni. Stosować przed wyprowadzeniem konia na zewnątrz.
SPOSóB UŻYCIA: Upewnić się że kopyta są suche oraz oczyszczone z brudu,oleju i tłuszczu. Nakładać za pomocą załączonego pędzelka na ściany kopyta poniżej koronki, uwzględniając podeszwę, strzałkę i piętę. Idealny do stosowania, gdy kopyto narażone jest na wilgoć i błoto przed wyjściem na zewnątrz. Szybko wysycha, nie pozostawiając uczucia lepkości, daje doskonałe wykończenie. Jedno opakowanie wystarcza na 4 tygodnie.
GŁóWNE SKŁADNIKI: Stearynian glinu Terpentyna i składniki antybakteryjne

Napisz opinię

Powiązane produkty