Obniżka! Kask KED Pina rozm. M (kask do jazdy konnej i na rowerze) Zobacz większe

Kask jeździecki dziecięcy KED Pina do jazdy konnej i na rowerze

Regulowany lekki kask przeznaczony specjalnie dla dzieci idealnie sprawdzi się do jazdy konnej, jak i na rowerze. Kask jest dobrze wentylowany dzięki licznym otworom wentylacyjnym. Posiada certyfikat VG1 01.040 2014-12. Skorupę kasku wykonano w procesie technologicznym maxSHELL opracowanym przez firmę KED. Rozmiar M (51-56cm). Kolor czarny wywietrzniki białe.

Więcej szczegółów

198,00 zł brutto

-51,00 zł

249,00 zł brutto

Regulowany lekki kask przeznaczony specjalnie dla dzieci idealnie sprawdzi się do jazdy konnej, jak i na rowerze. Kask jest dobrze wentylowany dzięki licznym otworom wentylacyjnym. Posiada certyfikat VG1 01.040 2014-12. Skorupę kasku wykonano w procesie technologicznym maxSHELL opracowanym przez firmę KED http://www.ked-helmsysteme.de/en/maxshell-technology Wyprodukowany w Niemczech. Niemiecka jakość i precyzja wykonania. Rozmiar M (51-56cm). Kolor czarny.

KED EQUESTRIAN HELMSYSTEM-to niemiecki producent profesjonalnych kasków jeździeckich, rowerowych oraz multidyscyplinarnych. Ogromne doświadczenie które posiada firma w produkcji kasków, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo jeźdźca. Produkcja kasków KED w całości odbywa się w Niemczech co jest gwarancją najwyższej jakości oraz wysokiej dbałości o szczegóły.

Aby dobrać kask należy zmierzyć obwód głowy za pomocą miarki krawieckiej. Kask powinien być dokładnie dopasowany, nie może przesuwać się podczas potrząsania głową.

Napisz opinię

Powiązane produkty