KIM JESTEŚMY?

Horsepol to sklep jeździecki, który nieprzerwanie od 25 lat oferuje różnorodne artykuły niezbędne do uprawiania jazdy konnej.

NASZA MISJA!

Misją naszej firmy jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb ludzi uprawiających sporty konne. Dostarczamy naszym klientom nie tylko wszelkie potrzebne akcesoria, ale także praktyczne porady dotyczące uprawiania jeździectwa. Staramy się, aby każdy kontakt z naszą firmą sprawiał, by wypoczynek na koniu był przyjemniejszy.

HISTORIA:

Marka Horsepol powstała w 1989 roku. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją. W miarę rozwoju rynku rozpoczęliśmy profesjonalną działalność dystrybucyjną i otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w Warszawie. Następnie pod marką Horsepol powstał  jeden z pierwszych internetowych sklepów jeździeckich w naszym kraju. Od początku naszej działalności staraliśmy się, aby ta wspaniała forma wypoczynku i kontaktu z naturą stała się dostępna dla szerokiej grupy ludzi kochających konie i jeździectwo. Z całą pewnością możemy dziś powiedzieć, że przyczyniliśmy się w znacznej mierze do upowszechnienia jazdy konnej w Polsce. 

 

Sklep internetowy Horsepol:

www.horsepol.pl