Smakołyki dla koni Eggersmann

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • jabłkowy lukrecjowy marchewkowy
  15,00 zł
  15,00 zł

  Lecker Bricks smakołyki dla konia o różnych smakach są wygodną, smaczną i zdrową formą nagrody dla koni skład: otręby pszenne, łuska owsa, węglan wapnia, melasa z trzciny cukrowej oraz odpowiednie do smaku suszone wysłodki opakowanie 1 kg.

 • 47,00 zł

  Mineral Bricks dostarczają koniowi wszystkich witamin, minerałów i mikroelementów, które są potrzebne dla zdrowia, wzrostu i sprawności. Mineral Bricks to nagroda i zbalansowane pożywienie w jednym produkcie. Z tym preparatem konie otrzymują wszystkie wartości odżywcze, których potrzebują, zwłaszcza podczas sezonu pastwiskowego.

 • 17,00 zł

  Horse Vital Plus jest przepysznym, wysoce witaminizowanym suplementem mineralnym dla wszystkich koni. Horse Vital Plus pokrywa wszystkie zapotrzebowania konia na witaminy i minerały. Dzięki składnikom najwyższej jakości Horse Vital Plus wspomaga także wszystkie procesy metaboliczne, a przez to system immunologiczny i długotrwałą witalność.

 • 42,00 zł

  Golden Mineral jest starannie wyważonym i smacznym suplementem mineralnym, o zapachu ziołowym, podawanym, by uzupełnić witaminy, minerały i mikroelementy, których brak w standardowej paszy. Minerały mają elementarne znaczenie, by stworzyć i utrzymać silne i elastyczne kości, ścięgna, wiązadła i mięśnie.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów