Dla jeźdźca i dla konia od producenta Busse


BUSSE – to wysokiej jakości marka produktów jeździeckich stworzona w Niemczech.
Cały asortyment - zarówno marki własne, jak i te, których Busse jest wyłacznym przedstawicielem - charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością, klasą i dobrym wzornictwem.
Od dziesiątek lat firma współpracuje ze stałymi producentami, zapewniając stałość w odniesieniu do jakości oraz rzetelne dostawy. Najważniejszym celem firmy BUSSE jest zadowolenie klientów w całej Europie.
Produkty opatrzone etykietką BUSSE wyróżniają się nie tylko dobrym wzornictwem, lecz również dbałością o bezpieczeństwo i zdrowie konia i jeźdźca. BUSSE utrzymuje aktywne kontakty z profesjonalnymi jeźdźcami, stadninami szkoleniowymi oraz lekarzami weterynarii, których praktyczna wiedza ma pozytywny wpływ na jakość produktów BUSSE. Ponadto duża część pracowników BUSSE aktywnie związana jest z jeździectwem, nowe produkty sprawdzane są więc jeszcze zanim zostaną dokładnie przetestowane przez zewnętrznych ekspertów i trafią do produkcji.
BUSSE jest czynnym członkiem zarówno BSI (niemieckie federalne stowarzyszenie firm przemysłu artykułów sportowych), jak i grupy roboczej FN (Fédération Equestre Nationale) o nazwie "Ausrüstung für den Reit- und Fahrsport".
W maju 2017 r. firma BUSSE dołączyła do grona członków BETA (British Equestrian Trade Association). BETA jest oficjalną brytyjską organizacją reprezentującą interesy rządu i wiodących organizacji sportowych zrzeszającą producentów oraz podmioty zajmujące się hurtową i detaliczną sprzedażą produktów związanych z jeździectwem.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • dziecięca M (10 lat) dziecięca S (8 lat)
  40,00 zł 52,00 zł
  40,00 zł 52,00 zł

  POLAROWE DZIECIĘCE ZIMOWE RĘKAWICZKI BUSSE. Jeździeckie Rękawiczki BUSSE wysokiej jakości polar, chroniący przed zimnem. Kolor czarny. ciąg dalszy opisu poniżej...

  Obniżka!
 • 41 (wys. 46cm, szer. 38.5cm)
  429,00 zł 749,00 zł
  429,00 zł 749,00 zł

  Eleganckie i wygodne oficerki Hickstead niemieckiej firmy Busse. Kształt oraz miękka skóra cielęca najlepszej jakości każdemu przypadną do gustu. Oficerki Hickstead zostały wyposażone z tyłu w zapięcie na suwak i zatrzask. Dla lepszego dopasowania obok suwaka znajduje się elastyczna wstawka (delikatnie widoczna "harmonijka" pokryta skórą) która rozciąga...

  Obniżka!
 • 42,00 zł 59,00 zł
  42,00 zł 59,00 zł

  Rękawiczki zimowe LUKA niemieckiej firmy BUSSE. Posiadają ciepłą izolację z tkaniny Thinsulate 3 M. Wzmocnione od wewnątrz antypoślizgowym materiałem ze skóry syntetycznej. Ściągacz w nadgarstku. Idealne na zimę.

  Obniżka!
 • 199,00 zł 220,00 zł
  199,00 zł 220,00 zł

  Niezwykle eleganckie, klasyczne sztyblety firmy Busse. Wykonane z wysokogatunkowej, wołowej, błyszczącej skóry. Ich noszenie ułatwia gumowa antypoślizgowa podeszwa. Buty adresowane dla miłośników tradycyjnego fasonu. Bardzo wygodne podczas użytkowania, łatwe do zakładania. Dobra jakość, atrakcyjna cena.

  Obniżka!
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów