Preparaty rozgrzewające i chłodzące dla koni

 • 45,00 zł

  Blue lotion wcierka rozgrzewąjaco-chłodząca. Do stosowania na stawy kolan, stawy skokowe, kręgi, kręgosłup i mięśnie. Właściwości ; chłodzi i grzeje, łagodzi bóle mięśniowe. Produkt szwedzki. Poj. 0.5 l.

 • 45,00 zł

  COLD GEL - WCIERKA CHŁODZĄCA Cold gel wcierka chłodząca. Zastosowanie: polecany do masażu kolan, stawów skokowych, goleni,kręgosłupa. Likwiduje bóle mięśni i obrzęki, poprawia ukrwienie nog konia. Produkt szwedzki firmy EMIN. Butelka 0.5 l.

 • 100,00 zł

  Chłodząca glinka Swede Clay. Efektywnie ochładza nogę, kłąb. Do stosowania także przy stłuczeniach, otarciach i kontuzjach kończyn. Używana po intensywnym wysiłku koni rekreacyjnych oraz dla codziennego utrzymania nóg konia wyścigowego. Preparat schładza, przynosi ulgę, pobudza krążenie, wysusza, przyśpiesza gojenie ran, zmniejsza opuchliznę. Łatwe w...

 • 70,00 zł

  WCIERKA ROZGRZEWAJĄCA DLA KONI - LINIMENT Radital-znana, doskonałej jakości szwedzka wcierka rozgrzewająca stawy, mięśnie i ścięgna. Bardzo efektywna dla koni w treningu i w odpoczynku. Używana gdy efekty ciepła są wymagane np.przed lub po wysiłku oraz przy chwilowym nadwyrężeniu mięśni. Poprawia ukrwienie i likwiduje wszelkie bóle. Zawartość: menthol,...

  2 Review(s)
 • 25,00 zł

  Zadaniem ŻELU jest rozgrzanie mięśni w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych w tkankach. Ma ona działać kojąco, eliminować zmęczenie i przynosić ulgę zwierzęciu. Stosuje się ją również do łagodzenia objawów zapalenia o charakterze niebakteryjnym, likwidowania obrzęków w obrębie mięśni, stawów i ścięgien.

 • 48,00 zł

  WCIERKA ROZGRZEWAJĄCA DLA KONI jest preparatem do zewnętrznego stosowania. Zadaniem WCIERKI jest rozgrzanie mięśni w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych w tkankach. Ma ona działać kojąco, eliminować zmęczenie i przynosić ulgę zwierzęciu.

  1 Review(s)
 • 55,00 zł

  WCIERKA CHŁODZĄCA jest preparatem do stosowania zewnętrznego. Wywiera działanie chłodzące i łagodzące. Zadaniem preparatu jest wywołanie uczucia chłodu co przyspiesza usuwanie świeżych obrzęków. Ma on działać kojąco, regenerująco i przeciwzapalnie.

 • 20,00 zł

  WCIERKA CHŁODZĄCA jest preparatem do stosowania zewnętrznego. Wywiera działanie chłodzące i łagodzące. Zadaniem preparatu jest wywołanie uczucia chłodu co przyspiesza usuwanie świeżych obrzęków. Ma on działać kojąco, regenerująco i przeciwzapalnie.

 • 35,00 zł

  Preparat wywiera działanie rozgrzewające i kojące. Przynosi ulgę przy bólach mięśni, ścięgien i stawów. Bogaty zestaw odpowiednio dobranych substancji aktywnych wywiera działanie wielokierunkowe. Obecność olejków eterycznych powoduje działanie drażniące i pobudza miejscowe ukrwienie.

 • 80,00 zł

  Radital-żel rozgrzewający stawy, mięśnie i ścięgna dla koni w treningu i w odpoczynku. Używany gdy efekty ciepła sa wymagane np. przed lub po wysiłku oraz przy chwilowym nadwyrężeniu mięśni. Poprawia ukrwienie i likwiduje wszelkie bóle. Poj. 250 ml. Zawartość: menthol, comphor, eucalyptus, etanol, aq.purif.

 • 50,00 zł

  naturalny, kojący olejek do masażu zawiera wyciąg z żywokostu - uznany w leczeniu urazów kości i tkanek wspomaga regenerację ścięgien i więzadeł po urazach

 • 105,00 zł

  Glinka kaolinowa jako jedna z najdelikatniejszych glinek wykazuje właściwości wysuszające i poprawia odżywienie skóry. Wysoka zawartość tlenku cynku w produkcie wspomaga odbudowę zniszczonej skóry, działa ściągająco wykazując silne działanie dezynfekujące, łagodzi stany zapalne, a ponadto zapewnia silne działanie antyoksydacyjne.

 • 186,00 zł

  Glinka kaolinowa jako jedna z najdelikatniejszych glinek wykazuje właściwości wysuszające i poprawia odżywienie skóry. Wysoka zawartość tlenku cynku w produkcie wspomaga odbudowę zniszczonej skóry, działa ściągająco wykazując silne działanie dezynfekujące, łagodzi stany zapalne, a ponadto zapewnia silne działanie antyoksydacyjne.

 • 36,00 zł

  2-fazowy żel regenerujący z aloesem, olejkiem rozmarynowym i mentolem w pierwszej fazie orzeźwiająco chłodzi, a w drugiej relaksująco rozgrzewa nie zawiera kamfory, więc nie jest środkiem dopingującym

 • 60,00 zł

  żel produkowany według metody SOFT-SLIDE-PLUS (przywiera do sierści i nie spływa w dół) chłodzi i odświeża nogi konia po wysiłku nie zawiera kamfory i może być wykorzystywany także dla koni biorących udział w zawodach

 • 44,00 zł

  Glinka wykonana z naturalnej zielonej gliny, pochodzącej z Francji. Do stosowania na zmęczone ścięgna, mięśnie, więzadła i stawy. Zawiera ważne minerały i pierwiastki śladowe, takie jak wapń, żelazo, potas, krzem, aluminium i wiele więcej. Dzięki zawartości arniki, rumianku i mentolu zapewnia relaksujący i regenerujący efekt.

 • 45,00 zł

  preparat przeznaczony do pielęgnacji ścięgien i stawów konia po ciężkiej pracy, treningu lub zawodach naturalne składniki chłodzą, ożywiają i odświeżają działa również łagodząco w rejonie łopatek i pleców

 • 54,00 zł

  glinka zawierająca kaolin, mentol i olejek golteriowy kaolin będący związkiem krzemianu glinu z wodą, uważany jest za jedną z leczniczych białych glinek, natomiast oleje golteriowy posiada właściwości przeciwbólowe doskonale nadaje się do chłodzenia spiętych i bolących stawów i ścięgien może być również używana jako ciepły okład na napięte mięśnie

 • 99,00 zł

  Glinka chłodząca z arniką Leovet Mineral Pack plus ArnikaPreparat silnie ściągający do regeneracji nadwyrężonych pracą ścięgien, stawów i mięśni. Kaolin i tlenek cynku działają wysuszająco i ściągająco co ma duże znaczenie w przypadku obrzęków powierzchniowych. Wchłanianie przez kaolin wysięku zabezpiecza również przed wtórnym zakażeniem stłuczenia.

 • 29,00 zł

  Chłodzi szybko, mocno i długotrwale.Zawiera kamforę i mentol. Arnika i rozmaryn wspomagają swobodę ruchu, aloes i oczar pielęgnują skórę i drobne rany. Jego ożywcze działanie  to ukojenie dla obciążonych mięśni, ścięgien i stawów konia oraz jeźdźca po treningu.Stosowanie:Żel wmasować, a następnie nanieść nieco grubszą warstwą i nie bandażować.

 • 66,00 zł

  Żel chłodzący wyprodukowany w Nowej technologii "Waterdrop" przykleja się do mokrych nóg konia* długi efekt chłodzenia, może być stosowany na mokre nogi i pozostaje na miejscupodobnie jak owijka chłodząca* silny długotrwały efekt schładzający wnika głęboko, stymuluje szybką regenerację,łagodzi napięte więzadła, ścięgna i mięśnie* Ma wspaniałe działanie...

 • 53,00 zł

  Żel regenerujący ścięgna stawy i mięśnie Leovet Cold Pack plus 500ml - sonder edition. Jeszcze większa ochrona ścięgien i bardzo dobre wyniki. Aloes bogaty w życiodajne składniki, witaminy, sole mineralne, aminokwasy, enzymy wnika głęboko w skórę dostarczając niezbędnych składników odżywczych.

 • 57,00 zł

  Leovet Cold Pack - żel regenerujący ścięgna, stawy i mięśnie z ekstraktem z kadzidłowca.Naturalne wyciągi roślinne z arniki i rozmarynu wzmagają miejscowe ukrwienie, hamują powstawanie obrzęków pojawiających się po stłuczeniach. Mentol działa chłodząco i łagodząco w miejscu urazu; wykazuje działanie przeciwbólowe.

 • 99,00 zł

  Żel regenerujący ścięgna, stawy i mięśnie z ekstraktem z kadzidłowca.Naturalne wyciągi roślinne z arniki i rozmarynu wzmagają miejscowe ukrwienie, hamują powstawanie obrzęków pojawiających się po stłuczeniach. Mentol działa chłodząco i łagodząco w miejscu urazu; wykazuje działanie przeciwbólowe.

 • 62,00 zł

  Do masażu partii mięśniowych, stawów i ścięgien przed treningiem. Rozluźnia, odpręża, rozgrzewa. Może być stosowany również w postaci masażu rozgrzewającego na noc tz.wcierki. Skład: Olejki eteryczne, metylonikotynian, podłoże maściowe. Składniki preparatu działają lekko drażniąco, powodując zwiększone ukrwienie skóry i tkanek głęboko położonych.

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów