Owijki dla konia

 • brązowy biały błękitny czarny czerwony granatowy lawendowy
  48,00 zł
  48,00 zł

  komplet czterech owijek polarowych o długości 3 m zapinane na mocny rzep o szerokości 5 cm zapakowane w praktyczny pokrowiec dostępne w wielu bardzo ładnych kolorach

 • biały brązowy czarny czerwony różowy
  80,00 zł
  80,00 zł

  Owijki polarowo-elastyczne Horze Nest. Efektywna ochrona z ciepłym, miękkim podszyciem polarowym. Zapięcie na rzep. Długość 3 metry. Zestaw 4 sztuk w torbie poliestrowej. Zapinane na rzep. Długość polaru 1,5 m, długość części elastycznej 1,5 m. Kolor czarny, czerwień ceglana, czekoladowy, królewskie porto, biały.

 • biały brązowy czarny czerwony granatowy niebieski różowy
  60,00 zł
  60,00 zł

  Owijki polarowe Horze Embrance. Owijki z miękkiego, wysokiej jakości polaru zapinane na rzep. 4 sztuki w zestawie w torbie poliestrowej.

 • 75,00 zł

  Owijki elastyczne Horze Chooze. Bardzo praktyczne do jazdy, elastyczne owijki Chooze. W celu optymalnej ochrony należy stosować z owijkami z podszyciem. Zapinane na rzep. 1,8 m długości(po rozwinięciu). Zestaw 4 sztuk w torbie poliestrowej.

 • 2 m niebieski 3 m niebieski
  102,00 zł
  102,00 zł

  Owijki polarowe firmy Cavallino Marino z kolekcji Soft Powder. Wykonane z polaru wysokiej jakości, oddychające, bardzo dobrze wchłaniają pot. Zapewniają optymalną ochronę nóg konia podczas treningu, amortyzują uderzenia. Zapinane na mocne rzepy. Eleganckie zdobienia na zapięciu z logo CM. Cena za komplet owijek na 4 nogi. Pakowane w pudełko. 100%...

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów