Katalog

Promocje

Siodła westernowe

 • 1 400,00 zł

  Siodło Western WBT oferujemy w formiarze 10''. Wykonane z wytłaczanej skóry o wysokiej jakości i doskonałym wyglądzie. Dla lepszego komfortu siedzisko zostało wypełnione, a dla ozdoby – wykończono srebrnymi elementami przypominającymi duże guziki (widoczne na zdjęciu). Komplet zawiera paski do popręgów skórzane, puśliska oraz strzemiona.

 • 1 400,00 zł

  Oryginalne siodło Western WBT w rozmiarze 12''. Produkt wykonano z wytłaczanej skóry o wysokiej jakości i doskonałej prezencji. Siedzisko ze skóry zamszowej wypełnione dla poprawy komfortu. Produkt posiada srebrne ozdoby. W komplecie znajdują się paski do popręgów skórzane, puśliska oraz strzemiona. Siodło w kolorze ciemnego brązu.

 • 1 400,00 zł

  Siodło Western WBT w rozmiarze 13'' z siedziskiem z zamszowej skóry. Skóra świetnie się prezentuje dzięki ciekawej kombinacji faktury i koloru, jest wytłaczana, wysokiej jakości. W skład kompletu wchodzą paski do popręgów skórzane, puśliska oraz strzemiona. Siodło posiada srebrne ozdoby. Dostępne w kolorze ciemny brąz.

 • 1 500,00 zł

  Siodło Western WBT w rozmiarze 15'' dla większych jeźdźców. Zamszowe siedzisko zostało wypełnione dla wygody jeźdźca, dla dobrej prezencji siodło wykończono srebrnymi, okrągłymi zdobieniami. Komplet zawiera paski do popręgów skórzane, pusliska oraz strzemiona. Dostępne w kolorze ciemnego brązu.

 • 1 600,00 zł

  Siodło Western WBT w rozmiarze 16'' w całości wykonane z zamszowej skóry, siedzisko wypełniono dodatkowo pianką dla wygody jeźdźca. Wykonane zostało ze skóry wytłaczanej i ozdobione srebrem. Ponadto w komplecie paski do popręgów skórzane, pusliska oraz strzemiona.

  1 Review(s)
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
test popupa