Katalog

Producent

Promocje

Komplety do pielęgnacji konia

Komplet do pielęgnacji konia zawiera nie tylko opakowanie, ale przede wszystkim, akcesoria potrzebne do oporządzenia konia. Do podstawowych gadżetów potrzebnych w stajni należą zgrzebła, grzebienie, a także zestaw szczotek i kopystki. Za najważniejszy element należy uznać zgrzebło, które pozwala oczyścić ciało konia...

Komplety do pielęgnacji konia

Komplet do pielęgnacji konia zawiera nie tylko opakowanie, ale przede wszystkim, akcesoria potrzebne do oporządzenia konia. Do podstawowych gadżetów potrzebnych w stajni należą zgrzebła, grzebienie, a także zestaw szczotek i kopystki. Za najważniejszy element należy uznać zgrzebło, które pozwala oczyścić ciało konia z największych zabrudzeń, a także sklejonej sierści.

Miękkie szczotki oraz gąbki wykorzystywane mogą być do lżejszych prac pielęgnacyjnych. Wymieniona jako ostatnia kopystka, to przyrząd służący do rozczyszczania kopyt. Najlepsze z dostępnych kopystek zawierają dodatkowo przytwierdzone szczotki. Komplety do pielęgnacji konia to nie tylko świetne gadżety, ale przede wszystkim profilaktyka wielu groźnych, a wynikających z zaniedbań, chorób.

Pielęgnacja konia to zadanie przeznaczone zarówno dla starszych, jak i trochę młodszych jeźdźców. Utrzymanie konia w zdrowiu oraz czystości to jeden z głównych obowiązków, na temat którego przeprowadzane są szkolenia w bardzo wielu stajniach. Odpowiednia higiena to sztuka, jednak regularne jej przeprowadzanie uczyni mistrza z nawet największego amatora.

Skompletuj zestaw i oporządź konia

Podczas pierwszych zajęć dotyczących jazdy konnej, zazwyczaj dowiadujemy się wielu przydatnych informacji, które niestety nie zawsze zostają w naszej głowie. Skompletowanie odpowiedniego zestawu służącego do oporządzenia konia, pomoże nam w zapamiętaniu podstawowych informacji, a także będzie świetną bazą do zajęć praktycznych.

Podstawowy zestaw oferowany w naszym sklepie to komplet przeznaczony dla najmłodszych jeźdźców. Niebanalne grafiki, ciekawy design, a także wygodne opakowanie sprawiają, że dziecko chętnie czyści swojego konia (również kucyka) i nie miga się od tego obowiązku. Zestawy występują w kilku wersjach kolorystycznych, dlatego też mogą być użytkowane z powodzeniem zarówno przez dziewczęta, jak i chłopców.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów