Promocje

Sprzęt i akcesoria dla konia

Przedstawiamy cały szereg przydatnych sprzętów, które optymalnie zadbają o konia, zwiększając jednocześnie efektywność i komfort jazdy. Do codziennego układania włosia, grzywy czy ogonów przydadzą się, wykonane z najlepszej jakości materiałów, szczotki, noże lub metalowe zgrzebła. Aby skóra zwierzęcia była odpowiedni...

Sprzęt i akcesoria dla konia

Przedstawiamy cały szereg przydatnych sprzętów, które optymalnie zadbają o konia, zwiększając jednocześnie efektywność i komfort jazdy. Do codziennego układania włosia, grzywy czy ogonów przydadzą się, wykonane z najlepszej jakości materiałów, szczotki, noże lub metalowe zgrzebła. Aby skóra zwierzęcia była odpowiednio nawilżona i prezentowała się efektownie, można ją nabłyszczać i masować odpowiednimi preparatami.

W celu likwidowania stanów zapalnych strzałek konia, warto zaopatrzyć się natomiast w żele i produkty o działaniu przeciwbakteryjnym. Nie zapominajmy o tym, by w okresie zimowym okrywać zwierzę ciepłą derką, która zapobiegnie nadmiernemu wychłodzeniu organizmu czworonoga. Jeśli zależy nam na tym, by nasz rumak jak najdłużej zachował skoczność i sprawność motoryczną, trzeba zadbać o ochronę jego kończyn i stawów skokowych. Temu służą ochraniacze skokowe lub gumowe kaloszki.

Profesjonalny sprzęt dla konia

Posiadamy oczywiście również w swej ofercie elementy wyposażenia, które umożliwiają poprawną jazdę, a przy tym służą, zarówno bezpieczeństwu jeźdźca, jak i konia. Wymienić tu można części ogłowia, szeroki wybór uprzęży, nachrapniki, wytoki, napierśniki, ochraniacze na nachrapniki, popręgi, puśliska, siodła, sakwy, strzemiona oraz wszystko, co tylko potrzebne do jazdy.

Wśród akcesoriów i produktów dla koni znajdują się również takie miłe akcenty, jak tabliczki do boksów umożliwiające ich personalizację oraz prawdziwe przysmaki, jak zdrowe cukierki dla rumaków na bazie otrębów pszennych. Koń, o którego dbamy z pewnością odwdzięczy się miłością i przywiązaniem.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 238 elementów